Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Center Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.

 

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na czwarte szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy , organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.  

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na trzecie szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.   

 

Temat

 

"Konstruowanie umów handlowych pod kątem ułatwienia przyszłej windykacji zapłaty. Klauzule ułatwiające i utrudniające windykację. Windykacja międzynarodowa".

 

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na drugie szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.   Szkolenie zatytułowane:


Temat

"Jak zawrzeć dobrą umową handlową? Czy na pewno zawarłem umowę? Praktyczne klauzule w kontraktach. Klauzule często spotykane, ale niedozwolone".

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na pierwsze szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy , organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.   Szkolenie zatytułowane:


Temat

„Forma prawna prowadzonej działalności – wybór, który ma znaczenie. Od jednoosobowej   działalności gospodarczej do spółki prawa handlowego. Działania restrukturyzacyjne.”

CYKL SZKOLEŃ AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

 

BCC zajawka     logo


Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń  dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.