Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Center Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.

 

CYKL SZKOLEŃ AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

 

BCC zajawka     logo


Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń  dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.

Proponowany cykl szkoleń, obejmuje cztery szkolenia o następujących tematach:
1. Forma prawna prowadzonej działalności – wybór, który ma znaczenie. Od jednoosobowej działalności gospodarczej do spółki prawa handlowego. Działania restrukturyzacyjne.
2. Planowanie sukcesji po przedsiębiorcy. Jak odziedziczyć i przejąć zarządzanie przedsiębiorstwem bez perturbacji? Zasady dziedziczenia przedsiębiorstw.
3. Jak zawrzeć dobrą umową handlową? Czy na pewno zawarłem umowę? Praktyczne klauzule w kontraktach. Klauzule często spotykane, ale niedozwolone.
4. Konstruowanie umów handlowych pod kątem ułatwienia przyszłej windykacji zapłaty. Klauzule ułatwiające i utrudniające windykację. Windykacja międzynarodowa.

 

Wszystkie szkolenia są bezpłatne i odbędą się w Częstochowskim Parku Przemysłowo -Technologicznym w Częstochowie. Uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w nich.

 

Pierwsze ze szkoleń planowane jest 25 marca 2014 roku.  Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz zasad uczestnictwa w nim zostaną przekazane Państwu w najbliższym czasie.


GORAZDA, ŚWISTUŃ, WĄTROBA I WSPÓLNICY
ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI
Plac Szczepański 8 | 31-011 Kraków | tel. +48 (012) 422 44 59 | fax. +48 (012) 422 49 39
www.gsw.com.pl