Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Center Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.

 

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na drugie szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.   Szkolenie zatytułowane:


Temat

"Jak zawrzeć dobrą umową handlową? Czy na pewno zawarłem umowę? Praktyczne klauzule w kontraktach. Klauzule często spotykane, ale niedozwolone".

Cel szkolenia i zakres

 
Celem szkolenia jest przybliżenie jej uczestnikom podstawowych zagadnień prawnych dotyczących umów oraz przedstawienie i omówienie praktycznych problemów prawnych jakie wiążą się z tworzeniem, a także uwrażliwienie jego uczestników na treść poszczególnych zapisów w umowach w strategicznych obszarach związanych z jej realizacją.
W ramach szkolenia przedstawione zostaną regulacje prawne dotyczące umów, ich znaczenia dla tworzenia umów oraz wpływu na treść umowy. Omówione zostaną również najważniejsze rodzaje umów, ich charakter, podstawowe różnice pomiędzy nimi oraz znaczenia poszczególnych klauzul w ich treści. W toku wykładu zostaną omówione konkretne przykłady stosowanych klauzul umownych, rodzajów umów, spraw spornych w prezentowanym zakresie wraz z wynikającymi z nich wnioskami.

 
Czas i miejsce

 
Szkolenie  odbędzie się w dniu 03 czerwca 2014 roku w Częstochowie, w Częstochowskim Parku Przemysłowo -Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117-121.
Szkolenie rozpocznie się o godz. 11:30  i potrwa ok. 2 godzin.

 
SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE.

 
Rejestracja

 
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rejestracja.
Ilość miejsc jest ograniczona. W celu dokonania rejestracji prosimy Państwa o przesłanie wiadomości elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wraz ze wskazaniem:
 
1) imienia i nazwiska uczestnika,
2) oznaczeniem przedsiębiorstwa z którym uczestnik jest związany;
3) pełnionej przez uczestnika funkcji w przedsiębiorstwie (właściciel, udziałowiec, członek organów, księgowy itp. )    


 
Uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w nich.


GORAZDA, ŚWISTUŃ, WĄTROBA I WSPÓLNICY
ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI
Plac Szczepański 8 | 31-011 Kraków | tel. +48 (012) 422 44 59 | fax. +48 (012) 422 49 39
www.gsw.com.pl