Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Z przyjemnością informujemy o nowym cyklu bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanym wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni sp. k. wraz z Lożą Częstochowską Business Center Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


„Akademia Przedsiębiorcy” to projekt adresowany do wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw, którzy na co dzień zmagają się z problemami natury prawnej. Głównym celem cyklu szkoleń, które odbędą się w Częstochowie w 2014 roku, jest dostarczenie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego i bezpiecznego zawierania umów, dokonywania transakcji i zmniejszenia ryzyka związanego z działalnością gospodarczą.

 

AKADEMIA  PRZEDSIĘBIORCY

 

logo.gswiw

BCC zajawka     logo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na trzecie szkolenie w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, organizowanego wspólnie przez Kancelarię Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni wraz z Lożą Częstochowską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.   

 

Temat

 

"Konstruowanie umów handlowych pod kątem ułatwienia przyszłej windykacji zapłaty. Klauzule ułatwiające i utrudniające windykację. Windykacja międzynarodowa".

 

Cel szkolenia i zakres

 
„Dobra umowa”
pod takim kolokwialnym określeniem, zresztą nie do zaakceptowania dla prawnika, kryje się jednak wiele znaczeń. Jedno z nich narzuca się jednak w sposób oczywisty. Umowa „dobra” ma ułatwić realizację roszczeń z niej płynących. Podstawowym zaś roszczeniem wynikającym, a następnie realizowanym z typowych umów obrotu gospodarczego jest roszczenie o zapłatę.  Podstawowa wiedza, jakie zapisy i klauzule tych umów ułatwią realizację tego roszczenia, jakie utrudnią, a jakie mogą wręcz ją uniemożliwić, powinna być wobec tego znana osobom odpowiedzialnym w firmie za obrót handlowy, negocjowanie i zawieranie umów.  

 
Czas i miejsce

 
Szkolenie  odbędzie się w dniu 18 września 2014 roku, w Częstochowskim Parku Przemysłowo -Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117-121, Częstochowa.
Szkolenie rozpocznie się o godz. 11:30  i potrwa ok. 2 godzin.

 
SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE.

 
Rejestracja

 
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rejestracja.
Ilość miejsc jest ograniczona. W celu dokonania rejestracji prosimy Państwa o przesłanie wiadomości elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wraz ze wskazaniem:
 
1) imienia i nazwiska uczestnika,
2) oznaczeniem przedsiębiorstwa z którym uczestnik jest związany;
3) pełnionej przez uczestnika funkcji w przedsiębiorstwie (właściciel, udziałowiec, członek organów, księgowy itp.
 
Uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w nich.  

Kraków, 05.09.2014.


 
Uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w nich.


GORAZDA, ŚWISTUŃ, WĄTROBA I WSPÓLNICY
ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI
Plac Szczepański 8 | 31-011 Kraków | tel. +48 (012) 422 44 59 | fax. +48 (012) 422 49 39
www.gsw.com.pl