Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

mlodzi na start logoW związku z rezygnacją Uczestniczki z udziału w projekcie „Młodzi na start”, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. wznawia przyjmowanie formularzy rekrutacyjnych do projektu „Młodzi na start” od 09.03.2022 r. w trybie ciągłym do wyczerpania miejsc w projekcie. Dysponujemy jednym wolnym miejscem w projekcie.


Zgodnie z § 7 ust. 4 Regulaminu rekrutacji Uczestników Projektu, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., zastrzega sobie prawo do skrócenia naboru dokumentów rekrutacyjnych.


W uzasadnionych przypadkach, zwłaszcza w przypadku wpłynięcia niewystarczającej liczby zgłoszeń lub braku możliwości wyłonienia pełnej liczby Uczestników Projektu, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zastrzega sobie prawo do wydłużenia lub ogłoszenia dodatkowego naboru dokumentów.

 

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza rekrutacyjnego, prosimy o zapoznanie się Regulaminem Rekrutacji Uczestników Projektu.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Projektu:
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
Al. Najświętszej Maryi Panny 24, klatka I, lok. 1
42-202 Częstochowa
Tel. 798 154 754
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.