Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Logo LPI

 

Zarząd Województwa Śląskiego, uchwałą nr 7/2/VII/2024 z dnia 8 maja 2024 r., zatwierdził wyniki Konkursu na prowadzenie Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w woj. śląskim.  Oferta złożona przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. została wybrana do dofinansowania, tym samym od 15 maja 2024 r. rozpoczął działalność Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie.


Punkt obejmuje swoim wsparciem mieszkańców Miasta Częstochowa oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego.


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie to miejsce, w którym można otrzymać informacje o Funduszach Europejskich.


Potrzebujecie pieniędzy na rozwój firmy? A może bardziej interesują Was kursy i szkolenia? A może jeszcze coś innego, ale nawet nie wiecie, czy Wasz pomysł może być zrealizowany lub dofinansowany? W LPI w Częstochowie znajdziecie odpowiedzi. Pracownicy Punktu przede wszystkim powiedzą Wam, jakie wsparcie z Funduszy Europejskich możecie dostać.


Ale to nie wszystko! Pracownicy LPI w Częstochowie wyjaśnią Wam, jak wygląda cała droga starania się o wsparcie – jakie dokumenty przygotować, jak samemu poprawnie wypełnić wniosek, z kim i kiedy się kontaktować, jakie są zasady korzystania z pomocy i jak się potem z niej rozliczyć.


Pomoc, którą oferują pracownicy Punktu jest całkowicie darmowa.


Pytania dotyczące Funduszy Europejskich prosimy kierować:

  • na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 34/324 50 75 lub 518 466 665
  • osobiście: Aleja NMP 24, I klatka, lokal 1, 42-202 Częstochowa,

 

Punkt jest czynny:
w poniedziałki w godzinach 7.00 - 17.00
od wtorku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30  


Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Logo LPI UE

 

 

 

PIFE baner desktop