Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Informacja RODO

KLAUZULE INFORMACYJNE RODO DLA LOKALNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO FUNDUSZY EUROPEJSKICH
W CZĘSTOCHOWIE

w przypadku udzielania odpowiedzi, konsultacje
z zainteresowanymi osobami, przedsiębiorcami w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich

 

> Czytaj więcej...

LPILokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Realizacja i rozliczanie projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 dla przedsiębiorców” w Częstochowie.


W spotkaniu wezmą udział pracownicy Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie – instytucji, która pełni funkcję Instytucji Pośredniczącej we wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 w odniesieniu do działania 1.2., działania 3.2., działania 3.3. i poddziałania 3.5.3. (tj. działań skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw realizujących projekty na terenie województwa śląskiego).


Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców realizujących projekty w ramach RPO WSL 2014-2020 (tj. działań: 1.2., 3.2. oraz 3.3) oraz planujących pozyskanie dofinansowania na udział w targach międzynarodowych.


Organizator:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie we współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.


Tematyka spotkania:

  1. Wymogi i dokumenty niezbędne do podpisania umowy o dofinansowanie,
  2. Składanie wniosków o płatność,
  3. Kontrola projektu,
  4. Trwałość projektu,
  5. Najczęściej popełniane błędy w realizacji projektu,
  6. Omówienie naboru w ramach poddziałania 3.5.3 RPO WSL.


Termin i miejsce spotkania:
Termin spotkania: 25 czerwca 2019 r.  
Rejestracja w godzinach: 9.45-10.00.
Godz. spotkania: 10.00 – 13.00.
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121;
sala nr 1.


Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.Kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie, tel.: 34/3605687, 34/3245075; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Formularz zgłoszeniowy 25.06.2019