Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

81Z uwagi na zwiększenie puli środków przyznanych na realizację projektu pn. „Czas na biznes”, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. ogłoszą dodatkową rekrutację 30 nowych osób do projektu. Dokumenty rekrutacyjne należy składać zgodnie z zapisami Regulaminu Rekrutacji Uczestników Projektu „Czas na biznes” od 07 grudnia 2021 roku do 20 grudnia 2021 r.


Zgodnie z § 7 ust. 3 Regulaminu rekrutacji Uczestników Projektu, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia naboru dokumentów rekrutacyjnych po wpłynięciu 110% dokumentów rekrutacyjnych, z tym że minimum 2 dni robocze przed zamknięciem naboru zamieści stosowną informacje na stronie www.arr.czestochowa.pl.

 

W związku z nowym naborem, na stronie internetowej Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., zostały zamieszczone aktualizacje Regulaminu rekrutacji uczestników projektu oraz Regulaminu przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości. Ww. aktualizacje dotyczą wyłącznie zwiększenia liczby uczestników projektu oraz wydłużenia terminu realizacji projektu. Inne zapisy pozostają bez zmian.


Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji uczestników projektu oraz Regulaminem przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Projektu:
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
Al. Najświętszej Maryi Panny 24, klatka I, lok. 1
42-202 Częstochowa
Tel. 500 406 602
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.