Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

zaproszenie03.2024Temat: „Dotacje Unijne dla firm na inwestycje, cyfryzację, OZE, eksport oraz B+R – jak się przygotować do najbliższych naborów”

 

Zapisy: do 02 kwietnia 2024 r.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami” organizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. we współpracy z firmą Argo Navi.

argonavi

Dla zainteresowanych firm niespodzianka od klubu siatkarskiego Exact Systems Hemarpol NORWID Częstochowa – bezpłatne zaproszenia na mecz w dniu 30.03.2024 r. (informacja poniżej).

 

Temat spotkania:

„Dotacje Unijne dla firm na inwestycje, cyfryzację, OZE, eksport oraz B+R
– jak się przygotować do najbliższych naborów”

 

Na spotkaniu zostaną omówione działania dotacyjne między innymi:

  • Działanie 1.8 Innowacje Cyfrowe w MŚP – Program Regionalny dla firm z woj. Śląskiego,
  • Ścieżka SMART – działanie modułowe na inwestycje, badania, cyfryzację,
  • Promocja Marki Innowacyjnych MŚP – rozwój eksportu,
  • Kredyt ekologiczny BGK – dotacja w formie dofinansowania inwestycji w zwiększenie efektywności     energetycznej firmy – termomodernizacja, wymiana urządzeń, linii technologicznych oraz instalacja OZE (Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021 – 2027).      

 

Prelegent
Paweł Koćwin - Założyciel firmy consultingowej Argo Navi, specjalizującej się w doradztwie biznesowym dla firm MŚP, pozyskiwaniu dotacji, wprowadzaniu firm do Polskiej Strefy Inwestycji. Główny obszar zainteresowań to analiza możliwości rozwoju firm poprzez wsparcie w pozyskaniu dotacji w przedsiębiorstwach na inwestycje, B+R oraz opracowywanie strategii rozwoju firm dla wielu branż. Specjalista w obszarze analizy i doradztwa w opracowaniu strategii wejścia na rynki zagraniczne w podmiotach gospodarczych i ich realizacji, szkoleń z zakresu rozwoju startupów. Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończone studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Akademia Trenerów Biznesu. Wspólnik w kancelarii Argo Navi K. Koćwin Sp. K. oraz Argo Navi Dotacje i Eksport S.C.

 

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie
Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk

 

Przy współpracy z siatkarskim klubem Exact Systems Hemarpol NORWID Częstochowa serdecznie Państwa zapraszamy również po odbiór bezpłatnych zaproszeń na mecz, który odbędzie się w dniu 30.03.2024 r. o godzinie 20:30, gdzie Norwid na hali HSC ul. Żużlowa 4 podejmie LUK Lublin.
Po odbiór zaproszeń/wejściówek prosimy zgłosić się do menadżera ds. relacji biznesowych klubu – Pan Marcin Kot:

Pula zaproszeń do przekazania jest ograniczona.

 

Czas i miejsce:
Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2024 r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.


Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa ok. 2 godzin.

 

Rejestracja:
Uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie do 2 kwietnia 2024 r. za pomocą formularza na naszej stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl – zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”.

 

Kontakt:
Osobą do kontaktu jest Pani Paulina Kurek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

 

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.


Zapraszamy do udziału!

 

Formularz zgłoszeniowy

Imię:*
Nazwisko:*
Nazwa firmy:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. z siedzibą przy Al. Najświętszej Maryi Panny 24 lok 8 42-202 Częstochowa, email: arr@arr.czestochowa.pl;
2) pytania w sprawie przetwarzania danych osobowych prosimy kierować do Inspektora Danych Osobowych na adres email: daneosobowe@arr.czestochowa.pl lub listownie na adres Inspektor Danych Osobowych, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Al. Najświętszej Maryi Panny 24 lok 8 42-202 Częstochowa;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów marketingowych szczególnie w celu informowania o planowanych i realizowanych przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. wydarzeniach (takie jak cykl spotkań "Śniadania z przedsiębiorcami", szkolenia, konferencje, konsultacje itp.) na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych;
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych;
5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. działań marketingowych lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody;
7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania - cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody zanim została cofnięta ;
8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem umownym, jednakże konsekwencją odmowy podania danych osobowych będzie brak możliwości dostarczania do Pani/Pana informacji marketingowych;
10) Pani/Pana dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o którym mowa w art. 22 rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych.
Zgoda:*
Przepisz kod z obrazka: