Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

 

Wydarzenia
Edukacja
Szkolenia

wycieczka WarszawaW ramach prowadzonej działalności Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., która jest organizatorem konferencji, spotkań oraz eventów o różnorodnej tematyce związanej z rozwojem ekonomicznym miasta Częstochowy oraz lokalnej przedsiębiorczości, a także m.in. dotyczącej pozyskiwania funduszy europejskich, obszaru ekonomii społecznej, edukacji i wielu innych.
Wspieramy również organizatorów podobnych działań mających wpływ na rozwój regionu.

wizyta studyjna-learningW ramach działalności edukacyjnej wspieramy szkoły z regionu m.in. przez realizację projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, dzięki którym placówki oświatowe organizują bezpłatne zajęcia dodatkowe, mogą wspierać uczniów wybitnych i tych z problemami edukacyjnymi, otrzymują sprzęt, mogą organizować ciekawe spotkania i wyjazdy edukacyjne.

 

WARSZTATY KOMPETENCYJNE Z GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI

 

Grupa docelowa:  właściciele firm, dyrektorzy, managerowie, kadra zarządzająca

 • Ilość dni szkoleniowych: 1 dzień, od 09.00 – 17.30
 • Koszt inwestycji: 1250 zł netto/osobę
 • Ilość uczestników: 16-18  osób


Tematy przewodnie cyklu szkoleniowego :

 1. Co widzimy, co uwzględniamy- czego nie widzimy w procesie rekrutacji, czyli jak unikać błędów rekrutacyjnych ?  (Część I)
 2. Jak wdrażać nowych pracowników ? (Część II)
 3. Jak utrzymać najlepszych pracowników? (Część III)

 

„ZEBRAĆ SIĘ RAZEM TO POCZĄTEK; RAZEM WYTRZYMAĆ TO POSTĘP;
PRACOWAĆ RAZEM – TO SUKCES.” HENRY FORD

 

Uczestnicy szkolenia otrzymają 100% PAKIET wiadomości oraz praktycznych umiejętności pozwalających  na samodzielnie przeprowadzanie profesjonalnych rekrutacji. Czy to możliwe w przeciągu 1 dnia szkoleniowego?

 • Tak, ponieważ tylko zastosowanie profesjonalnych narzędzi rekrutacyjnych zmniejsza ryzyko błędnych decyzji zatrudnienia;
 • Tak, ponieważ eksperci od rekrutacji właśnie dzięki takim narzędziom stają się ekspertami. Każdy przedsiębiorca wie, że do wykonania konkretnych zadań potrzebne są odpowiednie narzędzia;
 • Tak ponieważ właśnie z rąk eksperta otrzymają wiedzę i dostęp do narzędzi rekrutacyjnych pozwalających na przeprowadzenie profesjonalnej rekrutacji nawet w małej firmie.

 

Czy udział w tym szkoleniu to opłacalna inwestycja?

 • Tak, ponieważ inwestycja w szkolenie jest niewspółmiernie niska w stosunku do kosztów nietrafionych rekrutacji;
 • Tak, ponieważ koszt wykorzystania narzędzi rekrutacyjnych jest zawsze jednorazowe i zawiera konsultacje Eksperta;
 • Tak, ponieważ zdobywanie wiedzy z tego zakresu  stanie się kluczowym elementem na zmieniającym się rynku pracy, który staje się rynkiem pracownika.

 

Program szkolenia obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu kompetencji miękkich oraz twardych:

 1. Poznanie własnego stylu pracy, zarządzania  i komunikacji  z wykorzystaniem Profilu persolog opartego na modelu D-I-S oraz K, licencjonowanego narzędzia szkoleniowego.  Dzięki temu uczestnicy zrozumieją różnorodność charakterów (cech osobowości) własnych oraz pracowników oraz związane  z tymi różnicami predyspozycje i talenty, które mają decydujące znaczenie w wykonywaniu pracy.
 2. Prezentacja studium przypadku pozwoli zrozumieć dlaczego subiektywne  decyzje rekrutacyjne (Intuicyjne) są częściej nietrafne od tych, które uwzględniają osobowość pracownika oraz tzw. benchmark stanowiska pracy.
 3. Praca z narzędziami rekrutacyjnymi Profil zachowań persolog oraz Profil  zatrudnienia persolog  na podstawie realnego przykładu doboru asystentki/asystenta.
 4. Cykl rekrutacji od wstępnego wyboru kandydatów, przez rozmowę kwalifikacyjną  do testów kompetencyjnych w wersjo online.
 5. Kwestie zakresu obowiązków w umowach, planów rozwojowych o cyklicznych rozmów z pracownikami.


Słowniczek pojęć i zagadnień z warsztatów:

 1. Benchmark Profilu zatrudnienie persolog- graficzny wynik przedstawiający oczekiwania pracodawcy co do przyszłego pracownika  na danym stanowisku pracy.
 2. Poziom kompetencji - wynikający z Profilu persolog zestaw cech z obszarów: Elastyczność, Siła przebicia, Kreatywność , Praca w zespole, Optymizm, Racjonalność Decyzyjność
 3. Dopasowanie do Benchmarku: zestawienie wyobrażeń kandydata o miejscu pracy na które aplikuje z oczekiwaniami pracodawcy oraz wynikiem testu cech osobowości kandydata.
 4. Cechy deklarowane kandydata: chętnie podawane cechy, które deklarują kandydaci próbując odgadnąć oczekiwania pracodawców. Pracodawcy poddają  te cechy z natury rzeczy subiektywnej ocenie.

… oraz wiele innych

 

Informacji na temat udziału w szkoleniu udziela:
Kamila Grochowina, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. 34 360 56 87, 34 360 56 88, w. 29 w godz. 8.00 – 15.00.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

 

Szczegółowe informacje dot. oferty

Formularz zgłoszeniowy