Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Akademia Biznesu to cykl szkoleń adresowanych do wszystkich przedsiębiorców, którzy operacyjnie zarządzają swoimi firmami oraz do ich kadry menadżerskiej.
 
Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Loży Częstochowskiej Business Centre Club i Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, a jego celem jest zwiększenie dostępności do nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania i zagadnień prawnych, z którymi spotykają się na co dzień przedsiębiorcy.
 
Tematyka szkoleń jest zróżnicowana – od zagadnień z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przepisów prawnych dotyczących przedsiębiorców (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów, których wykonanie kontroluje ZUS, PIP i US) poprzez ryzyka w handlu zagranicznym, bezpieczeństwo teleinformatyczne, ochronę danych osobowych i inne. Wykłady i warsztaty będą prowadzić m.in. praktycy z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, eksperci BZ WBK, firmy Kaspersky Lab i Kancelarii Prawnej GSW. W tym roku w ramach Akademii Biznesu zaplanowano 7 szkoleń, wszystkie są bezpłatne.
 

AKADEMIA  BIZNESU 2016

 

bcc     logo        bzw

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie w ramach cyklu Akademia Biznesu 2016, organizowanego wspólnie przez Lożę Częstochowską Business Centre Club, Bank Zachodni WBK oraz Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


Temat:

„Win-Win czyli o sztuce negocjacji w biznesie"

 

W ramach tematu omówione zostaną definicje, techniki i zasady negocjowania, cechy dobrych negocjacji, kanały i sposoby komunikacji stanowiącej podstawę dobrych negocjacji, a także najczęściej stosowane w praktyce strategie negocjacyjne.

 

 

Wykładowca:

dr Rafał Rębilas

Doktor nauk ekonomicznych, specjalista w zakresie produktów rynku finansowego,
i bankowości, praktyk. Wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowej Górniczej. Autor publikacji z zakresu inwestycji przedsiębiorstw i zarządzania ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie. Od 2011 r. Prodziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 


 
Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się w środę 20 kwietnia 2016 roku w Częstochowskim Parku Przemysłowo -Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121.
 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00  i potrwa ok. 2 godzin.


UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY.

 
Rejestracja

Warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rejestracja w terminie do 18 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona. W celu dokonania rejestracji prosimy Państwa o przesłanie wiadomości elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze wskazaniem:


1) imienia i nazwiska uczestnika;
2) przedsiębiorstwa, z którym uczestnik jest związany.

 

AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO W CZĘSTOCHOWIE S.A
Al. NMP 24 lok. 8 | 42-202 Częstochowa | tel. (34) 360 56 88 | fax. (34) 360 57 47
www.arr.czestochowa.pl

BUSIENESS CENTRE CLUB
ul. Dąbrowskiego 7/9 | 42-200 Częstochowa | tel. (34) 362 22 26 | fax. (34) 362 22 26
www.bcc.org.pl

BANK ZACHODNI WBK