Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Akademia Biznesu to cykl szkoleń adresowanych do wszystkich przedsiębiorców, którzy operacyjnie zarządzają swoimi firmami oraz do ich kadry menadżerskiej.
 
Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Loży Częstochowskiej Business Centre Club i Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, a jego celem jest zwiększenie dostępności do nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania i zagadnień prawnych, z którymi spotykają się na co dzień przedsiębiorcy.
 
Tematyka szkoleń jest zróżnicowana – od zagadnień z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przepisów prawnych dotyczących przedsiębiorców (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów, których wykonanie kontroluje ZUS, PIP i US) poprzez ryzyka w handlu zagranicznym, bezpieczeństwo teleinformatyczne, ochronę danych osobowych i inne. Wykłady i warsztaty będą prowadzić m.in. praktycy z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, eksperci BZ WBK, firmy Kaspersky Lab i Kancelarii Prawnej GSW. W tym roku w ramach Akademii Biznesu zaplanowano 7 szkoleń, wszystkie są bezpłatne.
 

DSC 3664Za nami czwarte szkolenie z cyklu „Akademia Biznesu 2015”. We wtorek 16 czerwca 50 przedsiębiorców z regionu częstochowskiego uczestniczyło w warsztatach pn „Akademia Menadżera Sprzedaży”, poznając najefektywniejsze techniki sprzedaży i marketingu. Przedsiębiorcy mieli także okazję do poznania nowych technik zarządzania i obsługi klientów.  Spotkanie poprowadził pan Jakub Lewandowski, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i właściciel firmy szkoleniowej „Grupa Dobrych Trenerów Pasja”.

 

Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne szkolenie z cyklu „Akademia Biznesu 2015” organizowanego wspólnie przez Lożę Częstochowską Business Centre Club i Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Szkolenie odbędzie się po przerwie wakacyjnej  w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

 

DSC 3662     DSC 3663

DSC 3664