Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

sorisSzanowni Państwo,

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) oraz Park Naukowo- Technologiczny „Euro-Centrum” serdecznie zapraszają do udziału w panelu dyskusyjnym połączonym z warsztatem na temat technologii energetycznych przyszłości (rozproszonych, zero- i niskoemisyjnych źródeł energii) realizowanego w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania” finansowanego z Działania 1.3 „Profesjonalizacja IOB” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

Panel zostanie zorganizowany we wtorek, 8 maja 2018 r. w godz. 8.00 – 16.00 w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego „Euro-Centrum” w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103, budynek nr 8.


Spotkanie, w którym udział wezmą przedstawiciele świata biznesu oraz nauki, będzie miało charakter interaktywny i ma na celu wspólne wypracowanie wizji rozwoju energetyki w regionie. Moderatorem panelu i warsztatów będzie dr Christian Schnell, radca prawny i Rechtsanwalt (adwokat niemiecki), od 15 lat doradzający w projektach energetycznych zarówno  konwencjonalnych, jak i odnawialnych źródeł energii.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

Joanna Pieczka

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

tel. +48 32 238 71 46; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.