Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

LL baner

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie zaprasza do udziału w spotkaniu Living Lab "Klastry energii- generacja rozproszona i bezpieczeństwo energetyczne", które odbędzie się 22 listopada 2018 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Spotkanie Living Lab ma formę paneli dyskusyjnych mających na celu animowanie i zacieśnianie współpracy. Formuła paneli dyskusyjnych umożliwia wymianę poglądów pomiędzy przedsiębiorcami, sferą nauki i administracji, w kierunku budowania partnerstw na rzecz realizacji wspólnych projektów z zakresu energetyki.

 

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji w czasie trzech paneli dyskusyjnych:
I PANEL DYSKUSYJNY: Klastry Energii jako element generacji rozproszonej - aspekty regulacyjne, finansowanie, role poszczególnych podmiotów w obrębie klastra.
II PANEL DYSKUSYJNY: Nowoczesne technologie dla klastrów energii - możliwości implementacji, bilansowanie zasobów, współpraca z OSD
III PANEL DYSKUSYJNY: Działalność w ramach klastra - niezależność, rozwój energetyki lokalnej, klastry w województwie śląskim.

 

Do udziału zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, środowiska naukowego oraz administracji z terenu Województwa Śląskiego.

 

Udział w Spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.


Uczestnictwo w spotkaniu tylko i wyłącznie dla osób, które otrzymały potwierdzenie uczestnictwa.

 

REJESTRACJA NA SPOTKANIE:  Skan wypełnionego i podpisanego  formularza zgłoszeniowego proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Zapraszamy do zapoznania się z Ekspertyzą z zakresu strategii rozwoju i analizy potrzeb sektora energetycznego- klastry energii:

Ekspertyza

Zapraszamy do zapoznania się z Ekspertyzą z zakresu strategii rozwoju i analizy potrzeb sektora energetycznego- klastry energii :