Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Obserwatorium Specjalistyczne ICT, działające przy Parku Naukowo-Technologicznym Technopark Gliwice sp. z o.o., przypomina o trwającym naborze do konkursu w ramach marki INNOSILESIA 2013 - Usługi publiczne na rzecz przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych”.

 

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego oraz ich jednostek organizacyjnych, działających na terenie województwa śląskiego, które w 2013 r. wdrożyły lub znacząco zmodyfikowały usługę publiczną na rzecz przedsiębiorczości.

 

Laureat Konkursu otrzyma Nagrodę Specjalną Marszałka Województwa Śląskiego – szkolenie w zakresie kreowania lub rozwoju usług publicznych o wartości 10 000 zł.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29.08.2014r.

Udział w Konkursie jest bezpłatny!

 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie  www.ris.slaskie.pl. W związku z licznymi pytaniami Urząd Marszałkowski - lider  projektu, przygotował definicję usług publicznych, którą zamieszczono na stronie obserwatoriumict.pl. Zainteresowane uczestnictwem w Konkursie Instytucje zapraszamy również do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego: 32-335-85-32.