Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Miło nam poinformować o zakończeniu realizowanego przez nas projektu "Szkolenia szansą na rozwój" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W trakcie  projektu osoby pracujące mogły skorzystać z trzech rodzajów szkoleń:

 

-   Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC,

-  Administrowanie i programowanie Baz Danych,

- Język angielski z elementami języka technicznego.

 

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w naszych szkoleniach i równocześnie życzymy, żeby zakończenie projektu stało się początkiem pozytywnych zmian w Państwa życiu zawodowym. Aby w tym pomóc i wzmocnić oddziaływanie projektu na lokalny rynek pracy, oferujemy pracodawcom pomoc w dotarciu do uczestników naszych szkoleń.

 

Zachęcamy pracodawców do wysyłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o rekrutacji na stanowiska związane z dziedzinami objętymi szkoleniami, a my przekażemy je osobom, które ukończyły nasz projekt.

Z opisem szkoleń i zagadnień, które obejmowały, można zapoznać się na stronie www.szkoleniaszansanarozwoj.edu.pl