Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

foto.10.03.16

Pragniemy złożyć ofertę wystąpienia Państwa Firmy lub produktu w charakterze sponsora wyjątkowego wydarzenia.
Mamy przyjemność gościć w Naszym Mieście światowej sławy, eksperta w temacie budowania relacji międzyludzkich Dr Roberta A. Rohm`a.

GOŚĆ SPECJALNY

01Dr ROBERT A. ROHM
Światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty. Od czasu zdobycia tytułu doktora na Uniwersytecie North Texas w zakresie Zarzadzania Szkolnictwem Wyższym i Doradztwa, prowadzi seminaria i szkolenia dla grup liczących do 70 000 osób. Występował u boku wielkich mówców takich jak Zig Ziglar, Les Brown, Geore Bush, Rush Limbaugh. Jest znany jako najczęściej „powtórnie zapraszany” mówca, ponieważ jego porady świetnie sprawdzają się zarówno w biznesie, jak i sferze prywatnej. Jego energiczne prezentacje dają możliwość rozwijać i poprawiać zdolności komunikacyjne oraz przywódcze. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, menedżerów, pracowników Państwa Firmy oraz studentów. Zapraszamy do współpracy w zorganizowaniu eventu: Sukces -sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

PRELEGENCI

02 ADAM SIKORSKI
Praktyk biznesu, człowiek niezwykle charyzmatyczny, komunikatywny i przedsiębiorczy. Współzałożyciel Grupy Kapitałowej Unimot wywodzącej się z Częstochowy która z sukcesem działa na terenie Polski, Europy i całego świata. Absolwent Politechniki Częstochowskiej, studiów Executive MBA i DBA, Polskiej Akademii Nauk. Pasjonat tematyki przywództwa i rozwoju osobistego. Certyfikowany członek The John Maxwell Team.

03DARIUSZ SIKORSKI
Menedżer, konsultant i trener biznesu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie motywacji, charyzmatyczny mówca, coach, doradca środowisk młodzieżowych. W jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób. M.in. współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi w Europie m.in. AXA, Generali Group, Compensa, Allianz, Aegon, Nordea, Aviva i inni. Szkolił m.in. reprezentacje Polski kobiet w siatkówce i reprezentacje Polski w biegach przełajowych.

 
AGENDA    

10 marca 2016 r.
Aula Wydziału Zarzadzania
Politechnika Częstochowska
Al. Armii Krajowej 19 b,
42-200 Częstochowa

8.00 – 8.45

9.00 – 9.15

9.15 – 9.55

9.55 – 10.35

 


10.35 – 11.05

11.05 – 12.35

 

 

12.35 – 13.35

13.35 – 15.05

 

 

 


15.05 – 15.20

Rejestracja, wejście gości do Auli

Prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk - Inauguracja

Adam Sikorski - Przywództwo według Johna Maxwella

Dariusz Sikorski  - Motywacja i zaangażowanie. Jak sprawi, by pracownik, przedsiębiorca, student ... był jak sportowiec, chciał trenować i dążyć do mistrzostwa, osiągania najwyższych wyników.

Przerwa kawowa

Dr Robert Rohm
Sesja 1: Model Ludzkich Zachowań – Część 1 – Nauczysz się, jak rozpoznawać ludzi i jak porozumieć się z każdym. Jeżeli chcesz zwiększyć swoja skuteczność w biznesie, zaczyna się to od lepszego zrozumienia potrzeb twoich klientów. Z kim wolałbyś robić biznesy – z ludźmi, których lubisz, czy z takimi, których nie lubisz? Odpowiedz jest oczywista!

Przerwa obiadowa

Dr Robert Rohm
Sesja 2: Model Ludzkich Zachowań – Część 2 – Podczas tej sesji będziemy kontynuować naukę jak lepiej rozumieć i opisać cztery różne profile osobowości. Każdy jest wyjątkową mieszanka tych czterech stylów. Jeżeli chcesz szczęśliwszych relacji z członkami rodziny i przyjaciółmi, musisz zrozumieć jak działa styl osobowości każdego człowieka. Ludzkie zachowanie jest bardzo przewidywalne, jeżeli rozumiesz jak to działa.

Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk - Zakończenie

 

Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora Strategicznego, Sponsora lub Firmy Wspierającej będzie doskonała promocja jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku, wspierającej inicjatywy edukacyjne.
Nam natomiast pozwoli na zorganizowanie spotkania z wyjątkowym człowiekiem.
Dla częstochowskiego środowiska może to być niepowtarzalna okazja spotkania tak charyzmatycznego eksperta w dziedzinie relacji międzyludzkich.

 

PAKIETY SPONSORÓW:  
   

Firma wspierająca

2000 zł


• Udział w szkoleniu
• Miejsca w specjalnej strefie
• Materiały szkoleniowe
• Przerwa kawowa oraz obiad w strefie VIP wspólnie z prelegentem i gośćmi specjalnymi
• Książka Johna Maxwella

Sponsor

5000 zł


• Udział w szkoleniu
• Miejsca w specjalnej strefie
• Materiały szkoleniowe
• Przerwa kawowa oraz obiad w strefie VIP wspólnie z prelegentem i gośćmi specjalnymi
• Książka Johna Maxwella
• Wprowadzenie 5 gości do strefy VIP podczas przerw kawowych i obiadu
• Umieszczenie logotypu w materiałach promocyjnych (plakaty, ogłoszenia i komunikaty, zaproszenia)

Sponsor Strategiczny

10 000 zł


• Udział w szkoleniu
• Miejsce w sektorze VIP (pierwszy i drugi rząd)
• Materiały szkoleniowe
• Przerwa kawowa oraz obiad w strefie VIP wspólnie z prelegentem i gośćmi specjalnymi
• Książka Johna Maxwella
• Wprowadzenie 10 gości do strefy VIP podczas przerw kawowych i obiadu
• Umieszczenie logotypu w materiałach promocyjnych, jako Sponsora Strategicznego (plakaty, ogłoszenia i komunikaty, zaproszenia)
• Możliwość rozstawienia rollupów w Auli
• Możliwość ustawienia stoiska firmowego w holu Auli
• Przedstawienie Sponsora oraz uroczyste podziękowanie i wręczenie przez Prezydenta Miasta Częstochowy Dyplomu Filantropa

 

 

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by móc przybliżyć szczegóły wydarzenia oraz by odpowiedzieć na Państwa pytania.


Katarzyna Brendzel-Skowera
tel. 691 05 22 77,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy ARR w Częstochowie S.A.:
71 1050 1142 1000 0022 7660 5710
z dopiskiem w przelewie "R.Rohm"


Potwierdzenia współpracy oraz wpłaty prosimy dokonać do 28.02.2016 r.