Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Zapraszamy na ostatni warsztat z serii „Wyzwania związane z obecnością PES w internecie”.


Temat warsztatu: Blogosfera dla PES – zasady tworzenia blogów i vlogów firmowych


Trener: Sławomir Kowalski

 

Celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do zakładania i prowadzenia bloga służącego budowaniu zaangażowania różnych odbiorców działalności PES. W ramach warsztatu zaprezentowane zostaną różne rodzaje blogów, różnice w prowadzeniu strony internetowej i bloga. W trakcie warsztatu uczestnicy będą mogli zapoznać się i przećwiczyć zasady przygotowywania treści na potrzeby blogów oraz poznać sposoby reagowania na pojawiające się komentarze internautów (w tym trollowanie).

 

Termin szkolenia: 10.06.2014 godz.: 15:00 - 18:00
Termin zgłaszania uczestnictwa: 06.06.2014 (wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do dnia 06.06.2014r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , faksem na numer 34 360-57-lub dostarczyć do Biura JOWES, Al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 3.)

 

Uwaga! Ze względu na charakter zajęć (warsztat) liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Slawomir Kowalski

Dr Sławomir Kowalski jest pracownikiem Instytutu Marketingu Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
Prowadzi zajęcia m.in. z przedmiotu „Marketing internetowy”.
Prywatnie przez pięć lat prowadził blog „Dwa światy” plasujący się w czołówce rankingów popularności. Blog „Dwa światy”zdobył II miejsce w konkursie na Blog Roku 2006, organizowanym przez portal Onet.pl, oraz uznany został przez internautów za Blog Roku 2006
w kategorii „Męski Punkt Widzenia”.
Obecnie dr Sławomir Kowalski współpracuje z JOWES m.in. jako specjalista ds. marketingu internetowego.