Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Zapraszamy osoby działające w sektorze podmiotów ekonomii społecznej do udziału w jednodniowym szkoleniu nt. „Fundraising”, które odbędzie się 8 maja 2014r.


„Fundraising - Sponsoring i Media Relations” będzie skupiało się na technikach skutecznej współpracy ze sponsorami. Uczestnicy zapoznani zostaną z narzędziami używanymi w pozyskiwaniu sponsorów oraz zasadami współpracy z mediami w celu zwiększania promocji działań PES. W trakcie szkolenia przeanalizowane zostaną a już prowadzone działania sponsorskie oraz zaplanowane zostaną strategie zbierania funduszy dla uczestników szkolenia.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 6 maja 2014r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , faksem na numer 34 360-57-47 bądź dostarczenie do Biura JOWES, Al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 3.

 

Termin szkolenia: 8 maja 2014, godz. 9.00-15.00,
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo –Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa
Trener: Marcin Sobaszek
Termin zgłoszenia: 6 maja 2014.

 

Marcin Sobaszekmale

 

Marcin Sobaszek – Wykształcenie pedagogiczne. Właściciel firmy szkoleniowej, od 2000 roku trener szkolący organizacje pozarządowe, samorządy, biznes, grupy nieformalne, młodzież i bezrobotnych. Producent filmów promocyjnych i reklamowych.  Autor scenariuszy i reżyser. Współautor programu promocji produktów kulturowych woj. Śląskiego. Trener, doradca i konsultant z zakresu rozwoju regionalnego, tworzenia partnerstw lokalnych. Specjalista ds. funduszy UE w ramach Programu EURO-NGO Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji im. S. Batorego. Certyfikowany trener Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Absolwent cyklu szkoleniowego „Trener Biznesu”, Moderator Odnowy Wsi przy Urzędzie Marszałkowskim woj. Dolnośląskiego. Prezes Fundacji Obrazy bez Granic. Wiceprezes Stowarzyszenia „Partnerstwo Ducha Gór” specjalizującego się w promocji produktów lokalnych na terenie Kotliny Jeleniogórskiej.