Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Bezpłatne warsztaty JOWES – „Crowdfunding" przeznaczone dla osób związanych z podmiotami ekonomii społecznej z subregionu północnego województwa śląskiego (powiat częstochowski, myszkowski i kłobucki)

 

Zapraszamy osoby, które związane są z podmiotami ekonomii społecznej (fundacjami, stowarzyszeniami, spółdzielniami socjalnymi, itp.), bądź planują założenie takich organizacji na warsztat, który odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2014 roku.


Warsztat poświęcony crowdfundingowi to drugie spotkanie w cyklu „Wyzwania związane z działalnością PES w internecie".


Crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe, to zyskująca coraz większą popularność forma finansowania przedsięwzięć społecznych. Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie daje ta metoda, jej uwarunkowaniami prawnymi w Polsce oraz innymi aspektami planowania i realizacji kampanii crowdfundingowych.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 8 kwietnia 2014 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem na numer 34 360-57-47 bądź dostarczenie do Biura JOWES, Al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 3.

 

Termin szkolenia: 10.04.2014, godz.10.00-15.00.
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo –Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Częstochowa
Trener: Karol Król (www.crowdfunding.pl).
Termin zgłoszenia: 8 kwietnia 2014.

 

Zgłoszenie na szkolenie 10.04.2014