Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

1062Województwo Śląskie organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego na Międzynarodowych Targach Maszynowych, które odbędą się w dniach 8-12 listopada 2021 r. w Brnie na terenie Republiki Czeskiej. Zainteresowane przedsiębiorstwa zapraszamy do udziału w naborze.

 

Międzynarodowe Targi Maszynowe w Brnie mają na celu promocję przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego działających w sektorach, poczynając od przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego, aż po obróbkę tworzyw sztucznych oraz przyrządy pomiarowe stosowane w ochronie środowiska. Głównym tematem MSV 2021 będzie projekt Przemysł 4.0 i Fabryka Cyfrowa, czyli digitalizacja produkcji - jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez SARS COV 2 / COVID-19. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z całego świata.

 

Stoisko Województwa Śląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Województwo zapewnia w pełni wyposażone stoisko (80 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, dojazd oraz zakwaterowanie na miejscu. W wyniku naboru zostanie wyłonionych 8 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

 

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna poniżej. Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin przesyłania dokumentów: 18 październik 2021 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

 

Szczegółowych informacji o udziale w targach udzielają:
- Agnieszka Saternus, tel. 32 77 40 607, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Mariusz Świąder, tel. 32 77 40 623, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: https://invest-in-silesia.pl/content/nabor-przedsiebiorstw-na-targi