Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

parpPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium pn. „Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP” oraz w spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rzecz strategii rozwoju „zielonych technologii”. Obydwa wydarzenia odbędą się 25 lutego 2021 r. w godzinach 09:30-17:00.

Jak wziąć udział?

 

Aby wziąć udział zarówno w webinarium, jak i w spotkaniach b2b, należy wypełnić formularz rejestracyjny online na stronie internetowej wydarzenia. Dzień przed wydarzeniem na adres e-mail uczestnikom zostanie przesłany link do webinarium, które odbędzie się 25 lutego w godz. 09:30-13:10.

 

Spotkania B2B odbędą się zaś w godz. 13:30-17:00 za pośrednictwem komunikatora wbudowanego w platformę b2match. W tym celu konieczne jest zalogowanie się do platformy oraz wybór umówionego na daną godzinę spotkania i połączenie się z rozmówcą.

 

Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim firmy zainteresowane poprawą swej efektywności i poszukujące oszczędności w gospodarowaniu energią, które planują inwestycje lub mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, m.in. w obszarach:

  • wytwarzania ciepła i dystrybucji energii w oparciu o odnawialne źródła energii;
  • fotowoltaiki, energii wodnej, wiatrowej, a także pomp ciepła i budownictwa z rozwiązaniami inteligentnymi, energooszczędnymi i proekologicznymi;
  • zmniejszenia strat w energii poprzez zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zużycia energii;
  • wprowadzania zmian w polityce energetycznej oraz potrzebę wykorzystywania odnawialnych źródeł energii;
  • ochrony środowiska i ograniczenia niskiej emisji dzięki rozwojowi inwestycji odnawialnych źródeł energii;
  • wspierania implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologią służącą optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z „czystych źródeł”.

 

Udział w spotkaniach umożliwi:

  • nawiązanie kontaktów biznesowych;
  • wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu;
  • pozyskanie nowych zleceń, kontrahentów i dostawców;
  • zdobycie wiedzy – jak finansować rozwój tej współpracy.

 

Udział w spotkaniach to efektywny i wygodny sposób na nawiązanie współpracy biznesowej w jednym miejscu i czasie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Termin rejestracji

 

Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich i zagranicznych firm prosimy o zarejestrowanie się oraz umówienie spotkania na platformie b2match (w języku angielskim) do 24 lutego 2021 r.

 

Oficjalne języki wydarzenia to język polski i język angielski.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Justyna Kizlich

+48 22 432 88 47

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Artur Janusz

+48 22 432 88 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/67280:przyspieszanie-efektywnosci-energetycznej-msp-webinarium-i-spotkania-b2b-online-z-norweskimi-firmami-25-lutego