Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

KSSE logotyp RGB pl 01Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium dedykowane funkcjonalnościom i możliwościom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dla rozwoju kompetencji, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w sektorze motoryzacyjnym, które odbędzie się dnia 17 grudnia 2019r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo- Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121 , 42-202 Częstochowa).

 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza  przedstawicieli biznesu, edukacji oraz instytucji wspierających rozwój sektora z regionu Śląska celem współpracy na rzecz nowych kwalifikacji potrzebnych w sektorze motoryzacyjnym.

 

Spotkanie organizujemy przy wsparciu Urzędu Miasta Częstochowy oraz Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie w ramach projektu "Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności)".

 

W czasie seminarium będziecie Państwo mogli poznać nowe trendy w sektorze, dostępne już kierunki kształcenia, a także nowe - zgłaszane ze środowiska biznesu.

 

Zapraszamy również do udziału w warsztatach z zakresu opisywania nowych kwalifikacji dla sektora motoryzacyjnego z uwzględnieniem elektromobilności.

 

Proponujemy również dyskusję i networking.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia br.

 

Zaproszenie Czestochowa 17 12

 

stopka ksse