Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Lokalne Centrum logoJuż 7. marca br. (czwartek) wspólnie z Miastem Częstochowa organizujemy drugie Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Skuteczna sukcesja – sztuka czy nauka?”.


Wydarzenie odbędzie się w Sali Szkoleniowej nr 1 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 (42-202) o godz. 10:00.


Aby móc wziąć udział w seminarium i tym samym przystąpić do projektu (dotyczy przedsiębiorców rodzinnych) prosimy o wcześniejszą rejestrację, którą z ramienia Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. prowadzić będzie Lokalny Animator LCK: Pani Kamila Grochowina, tel. 34 360 56 88 wew. 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o zgłoszenie i potwierdzenie udziału w seminarium do 6.02.2019 r. do godz. 10.00 drogą telefoniczną lub e-mailową.


Mamy nadzieję, że w gronie zaproszonych gości będziemy mogli wspólnie wymienić cenne uwagi i pomysły dotyczące możliwości wsparcia częstochowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności.

 

Definicje:

  • Firma Rodzinna (FR) to przedsiębiorstwo prowadzone w dowolnej formie prawnej, w którego prowadzenia zaangażowane są minimum 2 osoby spokrewnione lub spowinowacone ze sobą. Prowadzenie przedsiębiorstwa oznacza co najmniej jedną z następujących form zaangażowania: zatrudnienie, pomoc nieodpłatna, własność  lub współwłasność, uczestnictwo w organach statutowych firmy rodzinnej (zgodnie z Regulaminem projektu);

 

Osobą do kontaktu z ramienia Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A jest Pani Kamila Grochowina, tel. 34 360 56 88 wew. 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pełniąca funkcję Lokalnego Animatora w LCK.

 

Zaproszenie na Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Skuteczna sukcesja – sztuka czy nauka?”.

Agenda - Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Skuteczna sukcesja – sztuka czy nauka?”.

Pytania do Paneli - Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Skuteczna sukcesja – sztuka czy nauka?”.