Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

34502272 1826137284111790 1650296004727013376 nSzanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, na których będziecie mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Państwa Biznesu. Nasi eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

 

Spotkanie odbędzie się 10 lipca 2018 w Częstochowie, Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m. in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań nasi eksperci zaprezentują nie tylko ofertę NCBR i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelakie pytania z Państwa strony.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a ich organizacją na zlecenie NCBR zajmuje się firma Innova Paweł Wierzbicki. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z programem oraz proponowanymi terminami spotkań, które są dostępne na stronie www.NCBRdlaFirm.pl.

 

Znajdziecie na niej Państwo również elektroniczny formularz zgłoszeniowy, do którego wypełnienia serdecznie zapraszam.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

NCBR dla firm A4 etap CZ

 

Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się na www.NCBRdlaFirm.pl