Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Informacja RODO

KLAUZULE INFORMACYJNE RODO DLA LOKALNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO FUNDUSZY EUROPEJSKICH
W CZĘSTOCHOWIE

w przypadku udzielania odpowiedzi, konsultacje
z zainteresowanymi osobami, przedsiębiorcami w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich

 

> Czytaj więcej...

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na szkolenie pt. „Zasady przygotowania projektów w ramach RPO WSL-Poddziałanie 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym - projekty pozakonkursowe”.

 

Szkolenie w szczególności skierowane jest do przedstawicieli powiatowych centrów pomocy rodzinie/ośrodków pomocy społecznej z powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego,  myszkowskiego i m. Częstochowy, które zamierzają aplikować o środki EFS w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa konkursu 9.1.6 (Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego).

Termin i miejsce szkolenia: 22 lipca 2015 r.

 

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121; Sala nr: 1

 

Porządek: Rejestracja uczestników: 8.30-9.00

 

Szkolenie: 9:00 - 16:00

 

Tematyka szkolenia:

  1. Omówienie dokumentacji konkursowej;
  2. Logika projektowa;
  3. Kwalifikowalność wydatków w projekcje współfinansowanym ze środków EFS;
  4. Zasady aplikowania – tworzenie i składanie wniosku o dofinansowanie, prezentacja Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI).

 

Zasady rekrutacji: Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu drogą e-mail.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prosimy również o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji.

 

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

 

Szkolenie jest bezpłatne.

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub tel. 34/3605687, 34/3245075.

 

Formularz zgłoszeniowy - Częstochowa 2015 07 22