Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju.

logo.china

Targi China International Import Expo to największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy.


Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości.

 

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz usługowego (usługi finansowe, logistyczne, kulturalne, edukacyjne, turystyczne, usługi itp.). Dla zainteresowanych firm zaoferujemy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami. Przewidywany orientacyjny koszt udziału w tym wydarzeniu będzie wynosił 9700 zł netto + VAT.


Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą dostępnego formularza rejestracyjnego do 21 czerwca br.


http://www3.paiz.gov.pl/Import_Expo_2019/

 

Osobami kontaktowymi tego projektu jest Pan Mariusz Bulski, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; oraz Pani Małgorzata Zawisza, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Dla firm, które potwierdzą swój udział, zaplanujemy spotkanie w Warszawie, podczas którego omówiona zostanie szczegółowa koncepcja stoisk branżowych. Zależy nam na zaangażowaniu Państwa w proces projektowania stoiska, tak aby w jak największym stopniu uwzględniał on Państwa oczekiwania.

 

Biorąc pod uwagę bardzo pozytywne efekty poprzedniej edycji oraz zaangażowanie partnerów we właściwe przygotowanie tych targów, mamy nadzieję, że udział w nich będzie dla Państwa doskonałą okazją do pozyskania kontraktów handlowych na rynku chińskim.

 

China International Import Expo 2019 - Zaproszenie