Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. ogłasza nabór dokumentów rekrutacyjnych do projektu „Szansa na zatrudnienie”.


Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie pracowników MŚP, z przedsiębiorstw przechodzących procesy restrukturyzacyjne, z przedsiębiorstw odczuwających negatywne skutki zmiany gospodarczej lub z przedsiębiorstw znajdujących się w sytuacji kryzysowej, osób zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub osób zwolnionych z przyczyn dot. zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu, zamieszkujących na terenie północnego subregionu woj. śląskiego (m. Częstochowa, pow. częstochowski, kłobucki, myszkowski). Udział w projekcie stanowi szansę na znalezienie zatrudnienia przez 20 kobiet i 20 mężczyzn w wieku aktywności zawodowej (30-64), bez względu na wykształcenie.


W ramach projektu zapewniamy:

  • doradztwo zawodowe dla 40 osób,
  • poradnictwo psychologiczne dla 40 osób,
  • szkolenia aktywizacyjne dla 40 osób,
  • szkolenia zawodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb 40 osób,
  • płatne staże zawodowe u pracodawców dla 12 osób na okres 6 miesięcy.

Dokumenty rekrutacyjne Kandydatów będą przyjmowane w terminie od 20 września 2016 r. w Biurze Projektu.


Regulamin rekrutacji uczestników projektu wraz z wykazem niezbędnych dokumentów rekrutacyjnych do pobrania na stronie www.arr.czestochowa.pl/projekty/aktualne/szansa-na-zatrudnienie


Osoba do kontaktu:
Beata Blukacz-Krawiec, tel. 34360 56 88, wew.27,
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.