Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

EFS kolor poziom

W związku z akceptacją przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach dokumentów rekrutacyjnych  do projektu „ŚWIADOMY BIZNES”,  Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. informuje, iż WSZYSTKIE DOKUMENTY REKRUTACYJNE (Regulamin i załączniki) są dostępne i możliwe do pobrania od dziś na stronie na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce PROJEKTY/AKTUALNE/Świadomy Biznes.


W terminie 5 dni roboczych od dnia dzisiejszego planujemy uruchomić nabór dokumentów rekrutacyjnych.


W związku z powyższym rekrutacja do projektu rozpocznie się 17.maja 2017 r. i trwać będzie min.  7 dni roboczych, tj. do 26.maja 2017 r.


Aby zgłosić się do projektu należy zapoznać się z Regulaminem Rekrutacji Uczestników Projektu oraz wypełnić i złożyć osobiście lub wysłać odpowiedni formularz rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami (Zał. nr. 9).


Dokumenty należy skutecznie doręczyć na adres wskazany w Regulaminie Rekrutacji Uczestników/czek Projektu.


Wszystkie dokumenty związane z rekrutacją
- w wersji elektronicznej będą  do pobrania na stronie www.arr.czestochowa.pl (niezwłocznie po zatwierdzeniu przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach).
- w wersji papierowej dostępne są w Sekretariacie ARR w Częstochowie S.A. oraz w Biurze Projektu pod adresem:
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
ul. Al. NMP 24 l. 7 (Biuro Projektu), 8 (Sekretariat)
42-202 Częstochowa

 

Koordynator projektu: Kamila Grochowina tel. 34 360 56 88, w. 29.
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakładka projektu Świadomy biznes