Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Informacja RODO

KLAUZULE INFORMACYJNE RODO DLA LOKALNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO FUNDUSZY EUROPEJSKICH
W CZĘSTOCHOWIE

w przypadku udzielania odpowiedzi, konsultacje
z zainteresowanymi osobami, przedsiębiorcami w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich

 

> Czytaj więcej...

Szkolenie - „Zasady przygotowania projektów na poprawę zdolności zatrudnienia współfinansowanych ze środków EFS”,  ramach RPO WSL- Poddziałanie 7.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia” i POWER - Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na szkolenia pt. „„Zasady przygotowania projektów na poprawę zdolności zatrudnienia współfinansowanych ze środków EFS”,  ramach RPO WSL- Poddziałanie 7.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia” i POWER - Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.  


Szkolenie w szczególności skierowane jest do przedstawicieli instytucji z: Miasta Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego, które planują przygotować projekty w odpowiedzi na ogłoszone konkursy.


Termin i miejsce szkolenia:
12 sierpnia 2015 r. - Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121;


Porządek: Rejestracja uczestników: 8.30- 9.00


Szkolenie:  9.00 - 16:30


Tematyka szkolenia:

  1. Omówienie dokumentacji konkursowych;
  2. Logika projektowa;
  3. Kwalifikowalność wydatków w projekcje współfinansowanym ze środków EFS;
  4. Zasady aplikowania – tworzenie i składanie wniosku o dofinansowanie:
  • prezentacja -Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI)
  • oraz Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA)

 

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;


Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu drogą e-mail.


Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prosimy również o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji/firmy.


W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.


Szkolenie jest bezpłatne. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub tel. 34/3605687

 

Formularz zgłoszeniowy - 12.08.2015