Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Szanowni Państwo,


w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich" w terminie 1-11 maja br. Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A. i zaangażowana jest w nią większość instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.


Przypadająca w tym roku 10. rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Polski przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich, które poprawiają jakość życia nas wszystkich. To doskonały moment, aby Państwo
- jako beneficjenci Funduszy Europejskich - pochwalili się swoimi osiągnięciami, a zaangażowanie w to wydarzenie przyczyni się do dodatkowej promocji Państwa projektu.


Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt" dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja br. Dni otwarte zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniej zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych. Zaprosimy mieszkańców Polski do odwiedzenia projektów „tuż obok", jak i obiektów znajdujących się w innych miejscowościach.


Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego"), godzinami otwarcia, mapką dojazdu. W ramach akcji zapewniamy wspólne szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych i ich promocji (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty itp.).


Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy:
- zapoznać się z załączonym do pisma regulaminem akcji.
- przesłać zgłoszenie mailowo w terminie do 31 marca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w „Dniach otwartych", ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności, także prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Magda Błaszczyk, tel. 32/77 40 431, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W przypadku otrzymania przez Państwa kilku zaproszeń - w związku z uzyskaniem dofinansowania z różnych programów operacyjnych - prosimy o rozważenie realizacji zintegrowanego Dnia /Dni Otwartych prezentujących wszystkie dofinansowane projekty.


Świętujmy razem naszą 10-letnią obecność w UE!

 

Regulamin dla beneficjentów organizujących „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Zgłoszenie do udziału w Dniach Otwartych