Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Wydział Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone rewitalizacji.

 

Tematyka szkolenia:
Na szkoleniu przedstawiane będą informacje dotyczące zasady realizacji procesu rewitalizacji w nawiązaniu do Wytycznych w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020 oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

 

Termin i miejsce szkolenia:

Termin: 2 października 2015 r.   
Rejestracja: 8:30-9:00
Godz. spotkania: 9:00-14:00
Miejsce: Katowice, ul. Krasińskiego 2, Aula A0 (parter) Budynek Zakładu Doskonalenia Zawodowego i Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach, wejście od ul. św. Jacka 3

 

Zasady rekrutacji:
O uczestnictwie w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, których należy dokonać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń na szkolenie celem umożliwienia udziału w nim jak najszerszego grona potencjalnych beneficjentów. Również z tego względu ogranicza się udział do max. 2 osób z jednej Instytucji.


Państwa uczestnictwo zostanie potwierdzone drogą mailową.

 

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY

 

Kontakt:
Iwona Wnuk, tel. 32 77 40 231, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

http://rpo.slaskie.pl/czytaj/zasady_realizacji_procesu_rewitalizacji_w_%20po_2014_2020_02102015